Prvé mládežnícke zápasy sezóny 2020/2021 odštartovali juniorky

11.10.2020

Sezóna 2020/2021 odštartovala, všetci sa tomu tešíme a dúfame, že sa všetko vráti do starých dobrých koľají. Aj napriek obmedzeniam počtu účastníkov a rôznym iným náležitostiam sme zápas mohli odohrať, dokonca sme zápas aj vysielali na Facebooku, čo máme v pláne aj ďalšie zápasy. Čo nás taktiež teší je "comeback" Mati Vajdovej, ktorá sa po zranení postupne dostáa do tréningového a už aj zápasového rytmu a pomáha družstvu aspoň na podaní a na prihrávke. Maťa drž sa!

V prvom kole juniorskej súťaže sa naše juniorky stretli v derby proti VK Slávia UK Dráčik Bratislava. V prvom vyrovnanom zápase sa o víťazovi rozhodovalo až v 5. sete. Ten napokon v závere zvládli lepšie súperky a tešili sa z výhry. V 2. zápase sme my i súper urobili niekoľko zmien a zápas sme vyhrali 3:1. Na oboch stranách bolo vidieť, že ide o prvý ligový zápas po dlhej prestávke. 

V prvom zápase nastúpili: Laučíková 2b, Marušinová 9b, Špačková 12b, Obušeková 13b, Skopalová 12b, Matalíková 16b, L Šeďová , striedali: Štefancová 1b, Vajdová, Boldocká. Tréner Hric, asistenti Rodziňák a Gašparovič.

V druhom zápase nastúpili: Marušinová 6b, Štefancová 8b, Špačková 10b, Boldocká 4, Alexíková 6b, Obušeková 7b, L Šeďová, L Takáčová , striedali Skopálová 9b, Matalíková 6, Vajdová. Tréner Hric, asistenti Rodziňák a Gašparovič.

Hodnotenie hráčok: 

Alica Obušeková: "V tomto zložení sme hrali náš prvý ligový zápas a hneď aj s našim najväčším rivalom. S výsledkami nie sme až tak nespokojní ako so samotným výkonom. Výkon hráčok bol veľmi kolísajúci. V zápasoch boli dobre pasáže a potom prišli pasáže kedy sme nevedeli splniť jednoduché a základné veci. Servis, ktorým sme si mohli najviac pomôcť nám vôbec nešiel a taktiež aj komunikácia medzi hračkami. Často sme stratili bod kvôli nedorozumeniu dvoch hráčok alebo neuposlúchnutiu pokynov trénera. No nakoniec sa tešíme z víťazstva druhého zapasu, kde sme spravili menej chýb a odnášame si 4 body."

ŠŠK Bilíkova Bratislava, Bilíkova 24, Bratislava - Dúbravka 844 19 
 
 ...
made by 
Ñß× & Co, photos by © Viera Erteltová
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!